ناتانیل چستین، کارمند سابق OpenSea برای اخراج کیفرخواست پرونده تشکیل داد

Date:

Share post:

نمایندگان قانونی ناتانیل چستین، که کارمند سابق OpenSea و رئیس محصولات در بازار آنلاین غیرقابل تعویض توکن آمریکایی (NFT) بود، برای اخراج از کیفرخواست علیه وی

بر اساس یادداشت در حمایت از این طرح، وکلا استدلال کردند که تصمیم دولت برای محاکمه ناتانیل در مقایسه با گذشته کاملاً بی سابقه است.

وکلای دادگستری در استدلال خود گفتند که «در حالی که به دنبال استفاده از این اولین محاکمه در نوع خود برای طرح ادعاهای گسترده مبنی بر تجارت داخلی، سرقت اموال و پولشویی هستند، استدلال های دولت مغایر با سال ها سابقه ثابت شده است و تلاش شفاف برای ایجاد پرچم در صنعت بلاک چین».

وکلا همچنین خاطرنشان کردند که این پرونده تحت بخش مربوطه مورد اتهام قرار نگرفته است زیرا دولت از توجه به “احکام ثابت قانون کلاهبرداری سیمی” و “دهه‌ها رویه قضایی که مرزهای تئوری اختلاس در تجارت داخلی را مشخص می‌کند” خودداری کرده است. ‘

به همین ترتیب، وکلای ناتانیل گفته اند که NFT ها نه اوراق بهادار هستند و نه کالا، و چنین کلاهبرداری های سیمی برای اوراق بهادار و کالاهای طبقه بندی شده ثبت می شود. وکلا خواستار رد کیفرخواست شده اند.

رئیس سابق محصول OpenSea در اولین پرونده تجارت داخلی NFT متهم شد

چند ماه پیش، ناتانیل چستین 31 ساله توسط ناحیه جنوبی نیویورک دستگیر شد. او بود متهم به انجام یک تجارت داخلی در NFTها در دو مورد، یکی برای کلاهبرداری با سیم و دیگری برای پولشویی. بر اساس اتهاماتی که علیه او مطرح شد، ناتانیل اطلاعات خصوصی در مورد NFT هایی را که در صفحه اصلی OpenSea به صورت زنده پخش می شد ربود و از آنها برای سود خود استفاده کرد.

در ابتدا، او مسئول انتخاب NFT برای صفحه اصلی OpenSea قرار گرفت. از این طریق بود که او توانست NFT ها را قبل از اینکه در بازار آنلاین معرفی شوند، خریداری کند. او در تلاش برای مبهم کردن طرح خود، ادعا کرد که هر یک از آن NFT ها را به محض ورود به صفحه اصلی فروخته است. حاشیه سود او حدود دو تا پنج برابر قیمت خرید اولیه توکن ها بود.

وزارت دادگستری نیویورک این را اولین مورد در نوع خود دانست زیرا مربوط به تجارت داخلی با دارایی های دیجیتال است. وزارت دادگستری اعلام کرد که هر یک از این اتهامات حداکثر بیست سال حبس دارد.

Original Source: https://thecoinrise.com/opensea-staff-nathaniel-chastain-files-for-indictment-dismissal/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Bitcoin To Become Sought-After Asset Over Traditional Finance, This Analyst Says

Bitcoin’s (BTC) potential as a safe-haven asset is gaining traction among investors as recent U.S. bank failures shift...

Ethereum (ETH) Price Clears Long-Term Resistance Level

The Ethereum (ETH) price broke out from a long-term descending resistance line that had been in place since...

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

XRP Price Rallies To 4-Month High Amid Renewed Optimism For Ripple

XRP price rallied sharply today, soaring to new heights and leaving cryptocurrency enthusiasts thrilled. The digital asset has...