مدیر عامل تلگرام ایده یک بازار NFT برای نام های کاربری را مطرح می کند

Date:

Share post:

پاول دوروف، مدیر عامل اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام، در حال بررسی ایده بازار جدیدی است که در آن نام‌های کاربری می‌توانند از طریق قرارداد هوشمند NFT معامله شوند.

دوروف به اشتراک گذاشته شده است این ایده در پیامی در کانال تلگرامی خود “کانال دوروف” ضمن ابراز هیجان از حراج اخیر TON برای کیف پول و نام دامنه ابراز شده است.

دوروف با الهام از موفقیت فروش شبکه باز (TON) پیشنهاد می‌کند که نام‌های کاربری را می‌توان به عنوان دارایی در بلاک چین به حراج گذاشت. علاوه بر این، دوروف گفت با 700 میلیون کاربر تلگرام، نام‌های کاربری جذابی از جمله نام‌های کاربری چهار حرفی مانند @bank و @gift برای فروش در دسترس خواهد بود.

دوروف گفت، علاوه بر تجارت نام‌های کاربری جذاب، سایر ویژگی‌های اپلیکیشن پیام‌رسان از جمله برچسب‌ها، ایموجی‌ها یا کانال‌ها می‌توانند بخشی از بازار شوند.

فروش TON DNS در ماه جولای راه اندازی شد و بیش از 2000 نام دامنه .ton به مبلغ 2392002 Toncoin فروخته شد. پردرآمدترین نام دامنه (wallet.ton) به قیمت 215250 Toncoin فروخته شد.

مدیرعامل به دنبال پذیرش بلاک چین TON است که تیمش برای میزبانی بازار پیشنهادی ساخته است.

دوروف می‌گوید جدا از اینکه توسعه‌دهنده اصلی زبان برنامه‌نویسی TON است، سرعت، قابلیت استفاده و مقیاس‌پذیری بلاک چین به آن برتری می‌دهد و می‌افزاید که آنها به راحتی می‌توانند یک قرارداد هوشمند ضد گلوله برای شبکه بنویسند.

شبکه TON که قبلاً شبکه باز تلگرام بود، در سال ۲۰۱۸ در کنار اپلیکیشن پیام‌رسان راه‌اندازی شد. در ابتدا برای پردازش پرداخت های دیجیتال برای تلگرام طراحی شد.

پروژه بلاک چین مبتنی بر جامعه از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می کند تا امکان تراکنش های سریع و پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) را فراهم کند.

پلتفرم های رسانه های اجتماعی NFT ها را ادغام می کنند

جدای از تلگرام، متا، غول رسانه های اجتماعی در تلاش برای ایجاد ردپایی در بازار نوظهور متاورس، شروع به عرضه NFT در کشورهای مختلف کرد پس از مرحله آزمایش اولیه

این پلتفرم کیف پول Coinbase و Dapper را ادغام کرد تا به کاربران اجازه دهد NFT خود را به نمایش بگذارند. همچنین برنامه‌هایی در حال انجام است تا به کاربران اجازه دهد NFT‌های خود را در فیسبوک نمایش دهند.

توییتر، یکی دیگر از پلتفرم‌های میکروبلاگینگ، با ویژگی تصویر نمایه NFT برای کاربران ممتاز، اولین کار خود را در متاورس انجام داد.

Original Source: https://thecoinrise.com/telegram-ceo-mulls-idea-of-an-nft-marketplace-for-usernames/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

G7、厳格な暗号規制に関する議論を急ぐ

G7 として広く言及されている国際的な G7 は、仮想通貨取引所 FTX の内破と破産申請を依然として懸念しており、したがって、 押す 暗号業界のより堅牢で厳格な規制のために。 明らかに、英国、カナダ、イタリア、ドイツ、日本、フランス、米国を含むこの協会の加盟国は、暗号法に関する進行中の議論を早めることを計画しています. 起草された計画に基づいて、中央銀行の幹部と財務大臣は5月中旬までに収束するはずです。 この会議は、岸田文夫首相が広島で 2023 年に首脳会議を開催する数日前に予定されています。 注目に値するのは、バハマに本社を置く仮想通貨取引所 FTX の破綻と、 辞任 ...

G7 تسرع المناقشات حول تنظيم التشفير الصارم

لا تزال مجموعة السبعة الدولية التي يشار إليها على نطاق واسع باسم G7 تشعر بالقلق إزاء الانهيار الداخلي...

G7 به بحث در مورد مقررات سختگیرانه رمزنگاری سرعت می بخشد

گروه بین‌المللی هفت که به طور گسترده به عنوان G7 شناخته می‌شود، همچنان نگران انفجار و تشکیل پرونده...

Η G7 επισπεύδει τις συζητήσεις για τον αυστηρό κανονισμό για τα κρυπτογράφηση

Η διεθνής Ομάδα των Επτά που αναφέρεται ευρέως ως G7 εξακολουθεί να ανησυχεί για την κατάρρευση και την...