شرکت‌های برتر اوراق بهادار کره جنوبی برای راه‌اندازی صرافی ارز دیجیتال در سال 2023 با یکدیگر همکاری خواهند کرد

Date:

Share post:

بر اساس گزارش ها، چندین شرکت داخلی اوراق بهادار در کره جنوبی برای راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال در نیمه اول سال 2023 مطرح شده اند.

بر اساس گزارش ها، چندین شرکت داخلی اوراق بهادار در کره جنوبی برای راه اندازی یک بورس دارایی مجازی در نیمه اول سال 2023 آمده اند.

طبق الف گزارش توسط NewPim، هفت شرکت بزرگ اوراق بهادار داخلی تحت انجمن سرمایه گذاری مالی تصمیم گرفته اند برای صرافی جدید کریپتو با یکدیگر همکاری کنند. علاوه بر این، گزارش شده است که آنها به دنبال مجوز و استقرار توسط مقامات مالی کره جنوبی در نیمه دوم سال 2022 هستند.

بر اساس این گزارش، مبادله دارایی مجازی برنامه ریزی شده انجمن سرمایه گذاری مالی “نه تنها به دنبال مدل های تجاری، بلکه کسب و کارهای مستقل برای هر شرکت اوراق بهادار” است.

صرافی جدید کریپتو در اوایل سال 2023

در 22 آگوست، صنعت اوراق بهادار فاش کرد که تاسیس یک شرکت و مجوز اولیه از مقامات مالی توسط هفت شرکت بزرگ اوراق بهادار داخلی برای راه‌اندازی بورس دارایی مجازی در نیمه اول سال 2023 درخواست شده است.

یکی از مسئولان یکی از شرکت های اوراق بهادار گفت: بحث های لازم برای تاسیس در حال نهایی شدن است.

شایان ذکر است، سامسونگ، رهبر صنعت فناوری کره جنوبی نیز در طرح توسعه تبادل دارایی دیجیتال از طریق Samsung Securities مشارکت دارد. علاوه بر این، بزرگترین شرکت سرمایه گذاری بانکی و کارگزاری سهام کشور، Mirae Asset Securities نیز یکی از شرکت کنندگان اصلی در این تلاش است.

با ایجاد یک شرکت تابعه تحت شرکت مشاوره دارایی Mirae، شرکت Mirae Asset Securities آماده راه اندازی یک شرکت دارایی مجازی می شود. ظاهراً در همین راستا، محققان و توسعه دهندگان را برای دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و NFT استخدام می کند. Mirae Asset Securities به جای ترویج تهاجمی صنعت دارایی مجازی، حضور خود را در گروه با پیوستن به گروه ضربتی تحت عنوان Mirae Asset Group حفظ می کند.

از سوی دیگر، Samsung Securities در حال تحقیق در مورد راه هایی برای ورود به بازار توکن های امنیتی مبتنی بر بلاک چین است.

ورود شرکت های اوراق بهادار به بازار مبادلات دارایی مطابق با تسهیل قوانین دولت یون سئوک یول است. انجمن سرمایه گذاری مالی و صنعت اوراق بهادار بارها از “قانون حقوق تجارت ارز مجازی” و کمیسیون خدمات مالی (FSC) خواسته اند تا از تصویب آن حمایت کنند.

قابل توجه، همانطور که TheCoinRise گزارش داد، تنظیم کننده بخش مالی کره جنوبی گزارش شده است که FSC قصد دارد دسترسی داخلی را ممنوع کند به صرافی های کریپتو در خارج از کشور که توسط تنظیم کننده شناسایی نشده اند.

Original Source: https://thecoinrise.com/top-south-korean-securities-companies-to-work-together-on-launching-a-crypto-exchange-in-2023/?rand=1299

Author : Anisha Pandey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...

Matter Labs Deploys FIrst Permissionless ZK Rollup Mainnet

Matter Labs has launched its zero-knowledge EVM mainnet zkSync Era in Alpha, marking the first-ever launch of a...