سیلورگیت پرداخت سود سهام خود را متوقف می کند تا نقدینگی خود را حفظ کند

Date:

Share post:

سیلورگیت به دلیل مواجهه با ترازنامه بسیار نقدشونده، پرداخت سود سهام را متوقف کرده است.

به گفته این بانک مبتنی بر رمزارز، این تعلیق سهام ممتاز دائمی غیر تجمعی 5.375٪ آن را تحت تأثیر قرار داد و در واقع سهام ممتاز آن حدود 26٪ کاهش یافت. سیلورگیت همچنین اشاره کرد که همچنان “وضعیت نقدی بیش از سپرده‌های مرتبط با دارایی دیجیتال خود را حفظ می‌کند.”

در اعلامیه ای که توسط بانک رمزنگاری مستقر در کالیفرنیا منتشر شد، به صراحت آمده است: «این تصمیم نشان دهنده تمرکز شرکت بر حفظ ترازنامه با نقدینگی بالا با موقعیت سرمایه قوی است، زیرا نوسانات اخیر در صنعت دارایی های دیجیتال را کنترل می کند. با تغییر شرایط بازار، پرداخت سود سه ماهه را مجدداً ارزیابی خواهد کرد.»

Silvergate به دلیل FTX با مخالفت روبرو شد

سیلورگیت این تصمیم بزرگ را به عنوان وسیله ای برای غلبه بر زمستان کریپتو که از سال گذشته گریبانگیر صنعت کریپتو شده است، گرفت. این شرکت اگر می خواهد از مشکلات بازار جان سالم به در ببرد، باید طوفان را تحمل کند. در حال حاضر، Silvergate حتی قبل از شروع امسال، شرایط سختی را تجربه کرده است. همین چند روز پیش، یک میلیارد دلار ضرر خالص در درآمد سه ماهه چهارم سال 2022 خود گزارش کرد.

نکته قابل توجه، Silvergate عملکرد ضعیف خود را دلیل اصلی روند نزولی کلی بازار می‌داند که در نهایت باعث شد بسیاری از سرمایه‌گذاران رویکرد «خارج از ریسک» را انتخاب کنند. سیلورگیت هنوز از سرایت آن به ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX در باهامیا رنج می برد. در ابتدا سهام آن سقوط در نتیجه شایعاتی مبنی بر اینکه سیلورگیت با FTX درگیر بوده است.

FalconX، یک شرکت کارگزاری ارزهای دیجیتال که قبلاً با Silvergate نیز تجارت می کرد قطع شده است ارتباط با مؤسسه مالی متمایل به ارزهای دیجیتال.

“به دلیل احتیاط فراوان برای مشتریانمان، ما از Silvergate SEN و سیم‌ها استفاده نخواهیم کرد، بلافاصله و تا اطلاع ثانوی موثر خواهد بود. این اقدام بر اساس اطلاعات در دسترس عموم در Silvergate است و با سایر بازیگران بازار مطابقت دارد.» FalconX اعلام کرد.

در آن زمان، آلن لین، مدیر اجرایی (مدیرعامل) سیلورگیت، ادعا کرد که شرکت کاملا نقد است و سرمایه کافی برای گسترش در بازار بی ثبات دارد.

“ما هنوز یک دفتر اهرم SEN فعال داریم که در آن در برابر بیت کوین وام می دهیم” و همچنین اضافه می کند که “چه سپرده ها بالا یا پایین باشند، ما نقدینگی و نسبت های سرمایه برای حمایت از نوسانات را داریم.”

Original Source: https://thecoinrise.com/silvergate-halts-its-dividends-payment-to-preserve-its-liquidity/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...