سولانا به زیر 35 دلار سقوط کرد: شاخص ها به رویدادهای صعودی احتمالی اشاره می کنند

Date:

Share post:

منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 آگوست 2022، برای سکه SOL افزایشی نشان می دهد زیرا واضح است که این توکن قیمت ها را بالاتر از سطح قیمت 30 دلار نگه داشته است که وضعیتی خوش بینانه برای سکه SOL است. همچنین ذکر این نکته ضروری است که اگر خرس‌ها کنترل قیمت کوین SOL را در دست داشته باشند، می‌توانیم منتظر آزمایش مجدد نزدیک‌ترین پشتیبانی، یعنی 30 دلار باشیم. در حال حاضر، واضح است که قیمت‌ها در 24 ساعت گذشته 1.19 درصد افزایش یافته است و ممکن است شاهد آزمایش مجدد 35 دلاری باشیم، اما شانس حفظ بالاتر از آن پایین است زیرا بازار در حال حاضر فاقد حجم است.

همانطور که در ما ذکر شد تجزیه و تحلیل قیمت SOL برای 23 آگوست 2022توکن سولانا از حمایت قوی در سطح قیمت 30 دلار با مقاومت جزئی در 35 دلار برخوردار است. در همین حال، این توکن به عنوان نهمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی شده است.

این داده ها از CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات برای SOL در 24 ساعت گذشته 21.95 درصد کاهش یافته است و به دنبال آن ارزش بازار 1.38 درصد افزایش یافته است. تسلط توکن سولانا در بازار به 1.19% کاهش یافت در حالی که نسبت حجم به ارزش بازار 0.07259 است.

شمع روزانه برای سولانا با قیمت 35.69 دلار آغاز شد و به بالاترین قیمت روزانه 35.72 دلار رسید. علاوه بر این، پایین ترین قیمت روزانه برای SOL 34.31 دلار بود، در حالی که قیمت 1 SOL در زمان نگارش این مقاله 34.91 دلار بود..

تحلیل قیمت سولانا از نمودار روزانه 24 آگوست

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 آگوست 2022، داده های نمودار روزانه زیر و سه شاخص اصلی را در آن لحاظ می کند.

تحلیل قیمت سولانا
منبع: TradingView

خط MACD زیر خط سیگنال باقی می ماند اما شدت نزولی هیستوگرام برای اتریوم در حال کاهش است.

اندیکاتور RSI مقدار زیر 38 را نشان می دهد که به این معنی است که سولانا ممکن است قیمت های پایین تری را در روزهای آینده ببیند.

اقدام قیمت برای Solana در حال آزمایش مجدد منطقه پایینی باندهای بولینگر است زیرا احتمال شکست نزولی وجود دارد.

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا برای 24 آگوست 2022، با افزایش شانس آزمایش مجدد 35 دلار، با کاهش قیمت برای SOL به پایان می رسد.

Original Source: https://thecoinrise.com/solana-drops-below-35-indicators-point-out-possible-bullish-events/?rand=1299

Author : Parth Dubey

Related articles

Центральный банк Дании вряд ли внедрит CBDC

В то время как другие страны изучают возможность внедрения своей цифровой валюты Центрального банка (CBDC), Дания заявила об...

A dán központi bank valószínűleg nem fog CBDC-t végrehajtani

Míg más országok a központi banki digitális valuta (CBDC) bevezetését vizsgálják, Dánia kijelentette, hogy nincs azonnali érdeklődése a...

デンマーク中央銀行がCBDCを導入する可能性は低い

他の国々が中央銀行デジタル通貨(CBDC)の実装を検討している一方で、デンマークはデジタル クローネの発行に当面の関心がないことを宣言しました。 デンマーク国立銀行として一般に知られているデンマーク中央銀行の 3 人の総裁の 1 人、Signe Krogstrup 氏 話しました この地域でのデジタル決済の使用の最近の急増と、それが世界経済に与える影響について。 現金の使用が徐々に減少することが脅威になると懸念している他の地域とは異なり、デンマークの中央銀行は異なる意見を持っています。 「すでに述べたように、私たちが今日知っていることに基づいて、民間人の手にある現金が私たちの通貨システムにおける信頼のアンカーであることは私には明らかではありません.デンマークでは確かにそうではありません. 「潜在的な収入の流れや生産的価値のない、投機的でリスクの高い資産」 頂点銀行の総裁は、何らかの形のデジタル決済が検討されるとすれば、ホールセール CBDC になるだろうと感じています。 彼女の意見では、デンマーク国立銀行がすでに中央銀行準備金を提供していることを考えると、ホールセール CBDC...

ธนาคารกลางเดนมาร์กไม่น่าจะใช้ CBDC

ในขณะที่ประเทศอื่น ๆ กำลังสำรวจว่าอาจใช้สกุลเงินดิจิทัลของธนาคารกลาง (CBDC) เดนมาร์กได้ประกาศขาดความสนใจในทันทีในการออกโครนดิจิทัล Signe Krogstrup หนึ่งในสามผู้ว่าการธนาคารกลางเดนมาร์ก หรือที่รู้จักกันโดยทั่วไปในชื่อ Danmarks Nationalbank พูดคุย เกี่ยวกับการเพิ่มขึ้นของการใช้การชำระเงินดิจิทัลในภูมิภาคและผลกระทบต่อเศรษฐกิจโลก ซึ่งแตกต่างจากภูมิภาคอื่น ๆ ที่กลัวว่าการใช้เงินสดที่ลดลงทีละน้อยจะเป็นภัยคุกคาม ธนาคารกลางเดนมาร์กมีความคิดเห็นที่แตกต่างออกไป “ตามที่ระบุไว้แล้ว...