در اینجا چیزی است که اسکاراموچی در مورد موقعیت بیت کوین در دنیای مالی معتقد است

Date:

Share post:

اسکاراموچی در مصاحبه ای ادعا کرد که در حال حاضر، استفاده از سرمایه گذاری بیت کوین برای محافظت از ثروت در برابر تورم ایده خوبی نیست.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار شرکت مالی SkyBridge Capital، علیرغم اینکه از طرفداران سرسخت بیت کوین است، فکر نمی‌کند که بزرگترین ارز دیجیتال هنوز به اندازه یک محافظ در برابر تورم نرسیده باشد. او معتقد است زمانی که یک میلیارد کیف پول بیت کوین وجود داشته باشد، این اتفاق می افتد.

در یک مصاحبه اسکاراموچی با CNBC ادعا کرد که در حال حاضر، استفاده از سرمایه گذاری بیت کوین برای محافظت از ثروت در برابر تورم ایده خوبی نیست. او معتقد است زمانی که دارایی به یک میلیارد کیف پول در سطح جهان برسد، “به اندازه کافی بالغ” خواهد شد و این ویژگی ها را خواهد داشت.

بیت کوین هنوز در انتظار پذیرش انبوه است: اسکاراموچی

این مقام سابق کاخ سفید همچنین معتقد بود که اگر سازمان های بزرگ دوست دارند BlackRock محصولات مرتبط با بیت کوین ایجاد می کند، تبدیل به موضوع پذیرش انبوه خواهد شد. او تصدیق کرد که زمانی که تنها 80 میلیون کیف پول وجود داشت به اکوسیستم BTC پیوست، در حالی که اکنون بیش از 300 میلیون کیف پول وجود دارد.

به گفته اسکاراموچی، با تکرار برخی از اظهارات قبلی خود، دارایی دیجیتال اصلی هنوز در مراحل اولیه خود است و درست مانند هر نوآوری دیگری، برای غلبه بر نوسانات و تثبیت خود به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری ترجیحی نیاز به زمان دارد.

او اخیراً زمستان کریپتو فعلی را با حباب DotCom دهه 2000 مقایسه کرد. دومی بسیاری از سرمایه گذاری های بیهوده را تعطیل کرد، اما برخی مانند آمازون و eBay از سقوط جان سالم به در بردند و اکنون غول های صنعت هستند. به گفته اسکاراموچی، بازار نزولی دارایی‌های دیجیتال در سطح صنعت تأثیر مشابهی خواهد داشت و بیت کوین بدون شک در پایان در صدر قرار خواهد گرفت.

اسکاراموچی که به طور موقت در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ سمت مدیر ارتباطات کاخ سفید را بر عهده داشت، معتقد است که یک موسسه بزرگ ممکن است سطح پذیرش بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. او بیان کرد:

“مردم به آنچه بلک راک انجام می دهد توجه دقیقی ندارند. اگر لری فینک و تیمش در حال راه‌اندازی محصولی مرتبط با بیت‌کوین هستند که به شما می‌گوید تقاضای سازمانی وجود دارد… من فکر می‌کنم این موضوع بزرگی است که آنقدر که باید توضیح داده نشده است.»

چند روز پیش، اسکاراموچی پیش بینی قیمت بیت کوین خود را به نمایش گذاشت و گفت که بیت کوین به زودی به 300000 دلار خواهد رسید.

Original Source: https://thecoinrise.com/heres-what-scaramucci-believes-of-the-position-of-bitcoin-in-the-financial-world/?rand=1299

Author : Anisha Pandey

Related articles

One Year Before the Bitcoin Halving 2024: How to Prepare

With just one year left before the much-anticipated Bitcoin halving event, experts and investors in the crypto industry...

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...