دادستان های ایالات متحده می خواهند شرایط وثیقه بانکمن-فرید را تغییر دهند

Date:

Share post:

پس از تلاش های سام بنکمن-فرید برای مداخله در شهادت شهود در محاکمه جاری، وکلای ایالات متحده به دنبال تغییر شرایط وثیقه وی هستند. مال دولت درخواست بر اساس این ظن که بانکمن-فرید در حال دستکاری در شهادت شاهدان است، همانطور که توسط پیام های رمزگذاری شده ارسال شده به یکی از شاهدان نشان داده شده است.

به طور خاص، این درخواست به منظور محدود کردن ارتباط مدیرعامل سابق با همکاران فعلی و سابق خود در FTX و Alameda Research LLC است. علاوه بر این، این درخواست برای جلوگیری از استفاده او از تماس‌ها یا پیام‌های رمزگذاری شده است.

وکلای ایالات متحده ادعا می کنند که Bankman-Fried در 15 ژانویه از طریق برنامه پیام رسانی سیگنال با Witness-1 تماس گرفت و در آنجا موارد زیر را گفت.

من واقعاً دوست دارم دوباره به هم وصل شوم و ببینم آیا راهی وجود دارد که بتوانیم یک رابطه سازنده داشته باشیم، در صورت امکان از یکدیگر به عنوان منابع استفاده کنیم، یا حداقل مسائل را با یکدیگر بررسی کنیم.”

اعتقاد بر این است که تلاش بانکمن-فرید برای تأثیرگذاری بر شهادت شاهد-1 بر این باور است که شاهد-1 اطلاعاتی دارد که ممکن است تبرئه او را تسهیل کند.

پیام‌های رمزگذاری‌شده مورد شکایت نشان می‌دهد که متهم دستور داده است که سرمایه‌گذاری‌های Alameda برای جبران برداشت‌های مشتریان FTX فروخته شود.

این پیام ها همچنین نشان داد که متهم به طور مخفیانه تقریباً 45 میلیون دلار از Alameda به FTX.US بدون اطلاع عموم منتقل کرده است. این اقدام بانکمن-فرید با هدف پوشش یک نقص قابل توجه در دفترهای مالی FTX.US و ارائه نادرست آن به عنوان حلال بود.

بانکمن-فرید به قید وثیقه آزاد شد

قرار وثیقه مدیرعامل سابق بود تایید شده در دسامبر که پس از آن او بود مسترد شد به ایالات متحده برای مواجهه با اتهامات جنایی. بر اساس قرار وثیقه تایید شده، او در حبس خانگی به خانه والدینش در پالو آلتو، کالیفرنیا منتقل شد. قاضی قاضی ایالات متحده، گابریل گورنشتاین، درخواست وثیقه را در یک دادگاه منطقه ای فدرال در منهتن پذیرفت.

شایان ذکر است که این تعهد در حال حاضر توانایی متهم را برای تماس با شاهدان احتمالی در پرونده محدود نمی کند، اگرچه دادستان های ایالات متحده اکنون به دنبال تغییر آن هستند.

در اخبار اخیر، وکلای FTX به دنبال دادگاه هستند اجازه برای احضار سام بنکمن-فرید و خانواده اش. وکلا چنین اقداماتی را برای بازیابی دارایی های سرمایه گذارانی که هنوز در بورس منحل شده به دام افتاده بودند، انجام دادند.

Original Source: https://thecoinrise.com/us-prosecutors-wants-to-alter-bankman-frieds-bail-conditions/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...