توسعه‌دهنده SudoRare با 519 ETH از بین می‌رود

Date:

Share post:

توسعه دهندگان SudoRare، یک پلت فرم غیرقابل تعویض توکن (NFT) رفته اند گم شده با برخی ارزهای دیجیتال و استیبل کوین.

توکن های اتریوم (ETH)، LooksRare (LOOKS) و USD Coin (USDC) همگی از صرافی تخلیه شدند. پس از این حمله، توکن‌های LOOKS و USDC در صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز Uniswap به ETH تبدیل شدند. در مجموع، کشش فرش 519 اتریوم (ETH) است که در حال حاضر 815000 دلار ارزش دارد.

در حال حاضر، SudoRare پلت فرم معاملاتی خود و همچنین تمام رسانه های اجتماعی خود را تعطیل کرده است دسته ها. پلت فرم غیرمتمرکز مبادله توکن غیرقابل تعویض (NFT) به سختی شش ساعت پس از راه اندازی به صورت آنلاین در دسترس نبود.

برای برشمردن، rug pull یک استراتژی کلاهبرداری رمزنگاری است که در آن توسعه‌دهندگان سرمایه‌گذاران را به پروژه دارایی‌های دیجیتال خود جذب می‌کنند، سپس پس از تزریق سرمایه از آن خارج می‌شوند. سپس سرمایه گذاران بی پول یا با یک ارز دیجیتال که ارزش بازاری ندارد، رها می شوند. این پروژه حتی قبل از اینکه توسعه دهندگان تمام نقدینگی آن را حذف کنند به سختی تکمیل می شود.

دقیقاً، فرش کشی امروز انجام شد و وجوه سرمایه گذاران را بدون برجای گذاشتن ردی ربود. از تحقیقات، PeckShield متوجه شد که وجوه به سه آدرس کیف پول مختلف ارسال شده است. پس از بررسی های فراوان، یکی از کیف پول ها متعلق به یکی از کاربران کراکن کشف شد. کراکن یک صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده است که به عنوان یک بانک نیز فعالیت می کند.

ظن مطرح شده در مورد پروژه SudoRare

در هفته گذشته، سرمایه‌گذاران بالقوه و عموم مردم توسط رمزارز توییتر نسبت به معامله با پروتکل SudoRare هشدار داده شدند.

افشاگران مشکوک توکنومیک پشت پلتفرم و همچنین حضور فالوورهای آنلاین جعلی را علامت گذاری کرده بودند. جالب اینجاست که به کاربران خرده‌فروشی بازدهی ظالمانه در سرمایه‌گذاری پیشنهاد شد. با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری احساس کردند که SudoRare یک طرح کلاهبرداری است.

پس از بررسی و تجزیه و تحلیل بسیار، PeckShield و دیگر مفسران بر این باورند که توسعه دهندگان پشت پروژه مسئول کشیدن فرش هستند. با توجه به مدت کوتاهی که پس از راه‌اندازی آن وجود داشت، گمان می‌رود که هیچکس نمی‌توانست به استخر نقدینگی پروژه دسترسی پیدا کند.

به سرمایه گذاران رمزارز هشدار داده شده است که همیشه قبل از وارد کردن سرمایه خود در هر پروژه رمزنگاری، بررسی لازم را انجام دهند. تنها در سال 2021، 2.8 میلیارد دلار از طریق rug pull ربوده شد که بیش از دو سوم کل کلاهبرداری رمزارز در سال گذشته بود. یکی از اینهاست نقض 190 میلیون دلاری شبکه عشایر.

Original Source: https://thecoinrise.com/sudorare-developer-goes-dark-carting-away-with-519-eth/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 مارس 2023

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 مارس 2023، بیت کوین، اولین ارز دیجیتال بزرگ مبتنی بر...

Ανάλυση τιμών Bitcoin για τις 24 Μαρτίου 2023

Ανάλυση τιμών Bitcoin για τις 24 Μαρτίου 2023, Bitcoinτο πρώτο μεγαλύτερο κρυπτονόμισμα που βασίζεται σε κεφαλαιοποίηση αγοράς, βρίσκεται...

Analisis harga Bitcoin untuk 24 Maret 2023

Analisis harga Bitcoin untuk 24 Maret 2023, Bitcoincryptocurrency terbesar pertama berdasarkan kapitalisasi pasar, berada dalam tren turun sejak...

Analiza prețului Bitcoin pentru 24 martie 2023

Analiza prețului Bitcoin pentru 24 martie 2023, Bitcoinprima cea mai mare criptomonedă bazată pe capitalizarea pieței, este într-un...