تتر به Circle می‌پیوندد تا از «ادغام» اتریوم پشتیبانی کند.

Date:

Share post:

تتر، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین در جهان، USDT، حمایت خود را از ادغام قریب الوقوع اتریوم تایید کرده است.

تتر، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین در جهان، USDT، حمایت خود را از ادغام قریب الوقوع اتریوم تایید کرده است. تتر در a بیانیه در روز سه‌شنبه، اکوسیستم اتریوم نباید توسط انتقال قریب‌الوقوع در حال تبدیل شدن به سلاح، آسیب ببیند یا سردرگم شود.

به همین دلیل، تتر گفت که توسعه و برنامه ریزی برای این رویداد را از نزدیک زیر نظر خواهد داشت و طبق برنامه رسمی از POS Ethereum پشتیبانی خواهد کرد. برای حفظ پایداری بلندمدت Defi و دیگر اکوسیستم‌های رمزنگاری با استفاده از توکن‌های Tether، طبق گفته تتر، این حرکت باید یکپارچه باشد.

دنبال کردن اتمام مرحله آزمایش، مورد انتظار “ادغام” اتریومهمانطور که TheCoinRise گزارش داد، انتظار می رود که اجماع از اثبات کار به اثبات سهام تغییر کند، در 19 سپتامبر رخ دهد.

برخی از اعضای جامعه ماینینگ اتریوم چین، در حول و حوش زمان ادغام، راه اندازی یک شبکه جدید به نام ETHW را در نظر گرفته اند، که به استفاده از اثبات کار ادامه خواهد داد، زیرا استخراج در نتیجه این انتقال اضافی خواهد شد. به همین دلیل، صادرکنندگان استیبل کوین با مشکلاتی روبرو هستند زیرا آنها فقط می توانند از ذخایر خود برای حمایت از بازخریدهای یک ایالت زنجیره استفاده کنند.

تتر و دایره با هم متحد می شوند

قابل ذکر است، قبل از تتر، Circle، شرکت پشتیبان اصلی استیبل کوین USDC نیز حمایت خود را از ادغام اعلام کرد. بنابراین، اعلام تتر USDT و USDC را متحد می کند و نگرانی ها در مورد هارد فورک بالقوه بحث برانگیز در ماه سپتامبر را کاهش می دهد.

حتی ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، حدس زده است که برخی از صادرکنندگان استیبل کوین ممکن است با انتخاب زنجیره ای که باید پشتیبانی کند، بر هارد فورک های اتریوم در آینده تأثیر بگذارند.

تتر تشخیص می دهد که به عنوان بزرگترین استیبل کوین در بازار، با حجم ده برابر نزدیک ترین رقیب ما، USDC، معامله می کند، این مسئولیت این شرکت است که جامعه را از حمایت خود از The Merge اطمینان دهد.

حتی با وجود اینکه بنیاد اتریوم یک برنامه زمان‌بندی مشخص ایجاد کرده است، اما این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که پروتکل در چند هفته قبل از وقوع این رویداد آسیب‌های زیست‌محیطی قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.

Original Source: https://thecoinrise.com/26003-2/

Author : Anisha Pandey

Related articles

Coinbase Plan to Keep Customer Disputes out of Court

Coinbase is arguing in the Supreme Court to put an automatic stay on its legal cases, citing the...

Bitcoin (BTC) Price Begins Massive Rally

After a massively bullish week, the Bitcoin (BTC) price has cleared a crucial resistance level that could trigger...

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023

Analyse du prix du Bitcoin pour le 22 mars 2023, Bitcoinla première plus grande crypto-monnaie basée sur la...

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023

Análisis de precios de Bitcoin para el 22 de marzo de 2023, Bitcoinla primera criptomoneda más grande basada...