بیت کوین قصد دارد 22 هزار دلار را پس بگیرد، اما احساسات قیمت های پایین تر را نشان می دهد

Date:

Share post:

منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 آگوست 2022، برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان کمی صعودی است، زیرا واضح است که این توکن در 24 ساعت گذشته تقریباً 2.11 درصد افزایش یافته است و سرمایه گذاران می توانند انتظار افزایش قیمت بیشتری را نیز داشته باشند. با این حال، برای انجام این کار، برای BTC ضروری است که قیمت ها را بالاتر از منطقه قیمت 21 هزار دلار حفظ کند. اگر سطح قیمت 21 هزار دلار حفظ نشود، می توان انتظار داشت که بیت کوین ممکن است سطح قیمت 19 هزار دلار را مجدداً آزمایش کند که یکی دیگر از پشتیبانی های مهم برای ارز دیجیتال پیشرو است.

همانطور که در ما ذکر شد تجزیه و تحلیل قیمت BTC برای 23 آگوست 2022، بیت کوین از حمایت قوی در حدود سطح قیمت 21 هزار دلار برخوردار است و اگر حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که بیت کوین یک بار دیگر از 22 هزار دلار عبور کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا گاوها شدت این را دارند که سطح قیمت 25 هزار دلار را زیر پا بگذارند.

این داده ها از CoinMarketCap نشان می‌دهد که حجم معاملات توکن در 24 ساعت گذشته 2.10 درصد افزایش یافته است و به دنبال آن ارزش بازار 2.10 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، حجم / ارزش بازار دارای ارزش 0.07916 است، در حالی که تسلط بازار به 39.85٪ کاهش یافته است.

شمع روزانه این توکن با قیمت 24529 دلار باز شد و به بالاترین قیمت روزانه 21555 دلار رسید. از سوی دیگر، پایین ترین نرخ روزانه بیت کوین در قیمت 21145 دلار است. قیمت 1 بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 21425 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 آگوست در نمودار روزانه

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 آگوست 2022، داده های نمودار روزانه زیر را با سه شاخص اصلی ادغام شده در آن در نظر می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین
منبع: TradingView

اندیکاتور RSI مقدار زیر 40 را نشان می دهد که به این معنی است که خرس ها همچنان کنترل قیمت بیت کوین را در دست دارند.

خط MACD در زیر خط سیگنال باقی می ماند در حالی که شدت هیستوگرام MACD در حال کاهش است.

اقدام قیمت بیت کوین در حال آزمایش مجدد قسمت پایینی باندهای بولینگر است و ممکن است شاهد شکست نزولی باشیم.

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای 24 آگوست 2022، با یک نوت صعودی برای ارز دیجیتال پیشرو با شانس قابل توجهی برای آزمایش مجدد 19 هزار دلار به پایان می رسد.

Original Source: https://thecoinrise.com/bitcoin-aims-to-reclaim-22k-but-sentiment-suggests-lower-prices/?rand=1299

Author : Parth Dubey

Related articles

Bitcoin, Other Crypto See $360 Million Sold Off In Single Day

Bitcoin (BTC) and other cryptocurrencies sustained a considerable blow as the U.S. Federal Reserve’s decision to raise interest...

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...