بلاک چین آرگو با شکایت برای سرمایه گذاران گمراه کننده مواجه شد

Date:

Share post:

یک دعوای حقوقی دسته جمعی شده است ثبت شد در برابر پلتفرم ماینینگ ارز رمزنگاری شده مبارزه شده Argo Blockchain توسط سرمایه گذارانی که سهام سپرده گذاری آمریکایی (ADS) این شرکت را خریداری کرده اند. بلاک چین آرگو به اظهارات نادرست و گمراه کننده در جریان عرضه اولیه عمومی (IPO) خود در سپتامبر 2021 متهم شده است.

بر اساس دادخواست ارائه شده؛

«اسناد پیشنهادی با سهل انگاری تهیه شده و در نتیجه حاوی اظهارات غیرواقعی از حقایق با اهمیت بوده یا از بیان سایر حقایق لازم برای گمراه نکردن اظهارات ارائه شده صرفنظر شده است.»

این ماینر ارز دیجیتال به جای فهرست کردن ریسک‌های سرمایه‌گذاری در سرمایه‌گذاری خود، از ذکر نگرانی‌های کلیدی که می‌توانست به سرمایه‌گذاران در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند، اجتناب کرد. در آن زمان، بلاک چین آرگو در معرض خطر افزایش قبوض برق، مشکلات شبکه، محدودیت های سرمایه و همچنین سایر هزینه ها بود و همه این اطلاعات در طول عرضه اولیه عمومی حذف شدند. در نهایت، آرگو آنطور که در آن زمان به تصویر کشیده شد، پایدار نبود.

“داشته است [the investors] با دانستن حقیقت، آنها اوراق بهادار مذکور را نمی خریدند یا در غیر این صورت خریداری نمی کردند، یا آنها را با قیمت های متورم پرداخته خریداری نمی کردند یا به دست نمی آوردند.»

بلاک چین آرگو غرق در بدهی است

در پایان، همه این محدودیت‌ها مانع از ظرفیت شرکت برای استخراج بیت‌کوین (BTC)، اجرای استراتژی تجاری، انجام تعهدات و راه‌اندازی تاسیسات پرچم‌دار Helios شد. در ماه دسامبر، ماینر ارز دیجیتال مستقر در بریتانیا مرکب شده قراردادی با گلکسی دیجیتال هولدینگ برای فروش تاسیسات هلیوس مستقر در شهرستان دیکنز که به ارزش 65 میلیون دلار بود.

به عنوان بخشی از تعهد گلکسی دیجیتال هولدینگ، وام 35 میلیون دلاری دیگری با پشتوانه دارایی در نظر گرفته شد تا به بلاک چین آرگو اعطا شود. برخی از ماشین های تاسیسات هلیوس شامل 23619 ریگ Bitmain S19J و برخی دیگر در کانادا مورد استفاده قرار گرفت. این وام برای رسیدگی به بدهی Argo با NYDIG و North Mill Commercial Finance درخواست شد که در آن زمان به ترتیب 84 و 1 میلیون دلار بود.

با این حال، قابل توجه است که بلاک چین آرگو تلاش های زیادی را برای کاهش بدهی خود قبل از بدتر شدن به وضعیت فعلی انجام داده است. سال گذشته، این ماینر درصد زیادی از دارایی بیت کوین خود را فروخت تا کوان مبتنی بر دارایی های رمزنگاری شده خود را با Galaxy Digital جبران کند. حدود 887 بیت کوین بود فروخته شد با نرخ متوسط ​​22670 دلار معادل 20.1 میلیون دلار.

Original Source: https://thecoinrise.com/argo-blockchain-faced-with-lawsuit-for-misleading-investors/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...