بانک شینسی کمپین جدیدی راه اندازی می کند که به کاربران پاداش XRP یا BTC ارائه می دهد

Date:

Share post:

شرکت خدمات مالی مشهور ژاپنی Shinsei Bank مشوق هایی را برای مشتریان در XRP یا BTC آغاز خواهد کرد.

به عنوان بخشی از یک کمپین جدید که از 10 آگوست تا 31 اکتبر 2022 اجرا می شود، شرکت خدمات مالی مشهور ژاپنی Shinsei Bank مشوق هایی را برای مشتریان در XRP یا BTC آغاز خواهد کرد. حداکثر پاداش در این کمپین 8000 ین ژاپن است که در حال حاضر حدود 60 دلار ارزش دارد.

به گزارش یک خبر محلی گزارش، این جوایز به مشتریانی داده می شود که شرایط خاصی را برآورده می کنند، مانند کسانی که حساب های جدید در موسسه مالی ایجاد می کنند و کسانی که معاملات خاصی را انجام می دهند.

این پیشنهاد تحت همکاری اخیر با SBI VC Trade، پلتفرم SBI برای تجارت ارزهای رمزپایه ارائه می شود. یک تکنیک قرعه کشی توسط بانک برای انتخاب 1300 مشتری که در طول دوره کمپین سپرده گذاری کرده اند به عنوان برندگان “کوپن های تبادل دارایی های کریپتو” به ارزش حداکثر 10000 ین استفاده می کند.

این گزارش نشان می دهد که یک کوپن 500 ینی به ارزش حدود 3.7 دلار به مشتریانی که حساب جدیدی در بانک شینسی ایجاد می کنند داده می شود، در حالی که مشتریانی که حداقل 30000 ین (225 دلار) حقوق خود را واریز می کنند، کوپن هایی به ارزش حداکثر 2500 ین (18 دلار) دریافت می کنند. . کوپن ها را می توان از طریق ایمیل بازخرید کرد و با BTC یا XRP پرداخت کرد.

پشتیبانی SBI از XRP

شایان ذکر است، SBI یکی از حامیان مشهور XRP است و امسال به سهامداران این شانس را داد که برای سومین سال متوالی XRP را به عنوان پاداش دریافت کنند، که بیشتر نشان دهنده حمایت این شرکت از هفتمین ارز دیجیتال بزرگ در جهان است.

شایان ذکر است، سال گذشته، SBI Holdings یک پلتفرم جدید وام‌دهی کریپتو را با برنامه‌هایی برای اضافه کردن پشتیبانی از ETH و XRP اعلام کرد که به کاربران اجازه می‌دهد نرخ بهره سالانه 1% از دارایی بیت‌کوین خود را کسب کنند.

طی چند سال گذشته، محبوبیت ارزهای دیجیتال در ژاپن به شدت افزایش یافته است. بر اساس یک پست ماه می توسط TheCoinRise، پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال ژاپنی Bitbank با Sumitomo Mitsui Trust Holdings همکاری کرد دسترسی نهادی به بازارهای منطقه ای. علاوه بر این، در همان ماه، SBI موتور ژاپن، یکی از شرکت های تابعه SBI Africa Co., Ltd.، از پذیرش پرداخت های BTC و XRP خبر داد.

Original Source: https://thecoinrise.com/shinsei-bank-to-launch-a-new-campaign-that-offers-users-xrp-or-btc-rewards/

Author : Anisha Pandey

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...