آمازون برای راه اندازی ابتکار جدید بازی در بهار امسال آماده می شود

Date:

Share post:

آمازون، یکی از محبوب‌ترین خرده‌فروش‌های آنلاین جهان، قصد دارد در ماه آوریل ابتکار بازی NFT را راه‌اندازی کند. ابتکار جدید اولین اقدام این شرکت در حوزه ارزهای دیجیتال خواهد بود. بلوک ورک این خبر را روز پنجشنبه به نقل از منابع آگاه منتشر کرد.

تعدادی از افراد داخلی به Blockworks گفتند که آمازون با بازیگران کلیدی صنعت برای پیشبرد ابتکار جدید همکاری می‌کند. برخی از این نهادها شامل شرکت های بازی مبتنی بر بلاک چین، توسعه دهندگان بازی و پلتفرم های مبادلاتی هستند.

در حالی که ابتکار جدید هنوز در مراحل برنامه ریزی است، یکی از اهداف آن این است که به کاربران آمازون اجازه دهد در بازی های رمزنگاری شرکت کنند و NFT های رایگان به عنوان جایزه دریافت کنند. این گزارش همچنین تاکید می کند که پلت فرم بازی NFT به جای پلت فرم میزبانی وب معروف آن، خدمات وب آمازون (AWS) در آمازون است.

نفوذ آمازون به صنعت ارزهای دیجیتال تعجب آور نیست. این خرده فروش آنلاین نکاتی را در مورد برنامه پذیرش ارز دیجیتال در آینده خود ارائه کرد منتشر شده یک لیست شغلی در سال 2021. آمازون در آن زمان اعلام کرد که به دنبال یک متخصص خدمات مالی با دانش بلاک چین است.

این شرکت ادعا کرد که این موقعیت با اپراتورهای بازار سرمایه، تنظیم‌کننده‌ها و موسسات مالی همکاری می‌کند تا بررسی کند که چگونه شرکت می‌تواند از استفاده از رمزارز سود کسب کند.

در اخبار اخیر، AWS همکاری با آوا Labs برای تسریع پذیرش راه حل های بلاک چین مقیاس پذیر در بین شرکت ها، موسسات و دولت ها.

پذیرش کریپتو در میان پلتفرم‌های خرده‌فروشی

استفاده از ارز دیجیتال در پلتفرم های خرده فروشی در حال افزایش است زیرا کسب و کارهای بیشتری آن را به عنوان نوعی پرداخت می پذیرند. به عنوان مثال، Farfetch، یک خرده فروش آنلاین مد لوکس، این کار را انجام داده است اعلام کرد قصد خود را برای پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال در پلتفرم خود دارد. این خرده فروش گفت که هفت ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) را می پذیرد.

در شرایطی مشابه، Konzum، بزرگترین سوپرمارکت زنجیره‌ای در کرواسی نیز وارد طرح پذیرش بلاک چین شده است. خرده فروش گفت این شرکت شروع به گرفتن چند ارز دیجیتال برای خرید آنلاین در 12000 خط تولید خود خواهد کرد.

در حالی که پذیرش بلاک چین مزایای عمیقی برای کسب و کارها و مشتریان دارد، توجه به این نکته مهم است که استفاده از رمزنگاری در خرده فروشی هنوز در مراحل اولیه است و ممکن است با ملاحظات نظارتی و عملی محدود شود.

Original Source: https://thecoinrise.com/amazon-prepares-to-launch-new-gaming-initiative-this-spring/?rand=1299

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Nasdaq Targets Mid 2023 For Crypto Custody Launch

Nasdaq Inc., one of the world’s leading financial institutions and the company behind the popular Nasdaq Stock Exchange,...

Dogecoin: Libdogecoin Update Released For DOGE

Dogecoin (DOGE), the beloved internet meme-turned-cryptocurrency, has once again caught the attention of crypto enthusiasts worldwide. This time,...

IMMUTABLE X (IMX) Sees Slow Growth as Price Struggles

Immutable X reclaimed $1.50 for the first time since May 2022 crypto crash. On-chain metrics show that declining...

Crypto-friendly Custodia Bank Faces Setback As Fed Denies Application For Supervision

The Crypto-friendly Custodia bank, founded by Caitlin Long, a well-known figure in the crypto industry, has been denied...