آزمایشگاه‌های ریپل به شبکه وام‌دهنده کریپتو با مشکل سلسیوس علاقه نشان می‌دهند

Date:

Share post:

شرکت پرداخت بلاک چین Ripple Labs علاقه خود را به خرید دارایی های وام دهنده Crypto ورشکسته سلسیوس نشان داده است. با توجه به گزارش رویترز

رکود بازار و نبرد حقوقی مداوم آن با SEC، ریپل را از گسترش فعالانه عملیات تجاری خود منصرف نکرده است. این شرکت ادغام و اکتساب های استراتژیک (M&A) را به عنوان یکی از این فرصت ها برای تسریع رشد و گسترش دامنه خود به کار گرفته است.

به گفته سخنگوی این شرکت، ریپل در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل دارایی های سلسیوس است تا ببیند آیا هر یک از دارایی ها به نفع عملیات تجاری آن هستند یا خیر. پس از مطالعه دقیق دارایی‌های سلسیوس، تصمیم می‌گیرد که آیا تمام یا بخشی از دارایی‌هایی را که برای آن مفید است، خریداری کند.

CEL، نشانه بومی سلسیوس، با توجه به این خبر، جهش قابل توجهی داشت. 23 درصد افزایش یافت و اکنون با 2.38 دلار معامله می شود با توجه به CoinMarketCap در زمان نگارش این مقاله.

به یاد بیاورید که افشاگری از تشکیل پرونده ورشکستگی سلسیوس نشان می دهد که دارایی های وام دهنده شامل توکن بومی، پول نقد، ارز دیجیتال، وام، دارایی دیجیتال و کسب و کار استخراج بیت کوین است. همه اینها حدود 4.3 میلیارد دلار ارزش دارند. سلسیوس قبل از اعلام ورشکستگی، برداشت و نقل و انتقالات را در پلتفرم خود در ماه ژوئن متوقف کرد.

علاقه ریپل به سلسیوس در 5 آگوست زمانی آغاز شد که وکیلش به دادگاه ورشکستگی مراجعه کرد تا به او اجازه دهد در جلسه رسیدگی به ورشکستگی سلسیوس شرکت کند، حتی اگر یک طلبکار اصلی نباشد.

ریپل پس از بازخرید سهامی که در دور تامین مالی سری C در دسامبر 2019 جمع آوری شده بود، در ژانویه 15 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت ها به جز گلدمن ساکس است که به وام دهنده مشکل دار علاقه نشان داده است.

به طور خلاصه، علاقه ریپل به دارایی های درجه سانتیگراد راه حلی برای مشکلات مالی وام دهنده می دهد.

سایر خریداران بالقوه سلسیوس

به غیر از Ripple، خواستگاران دیگری از وام دهنده رمزارز مورد ستیز برای خرید احتمالی خواسته اند.

اوایل ژوئن، رقیب پیشنهاد وام دهنده ارز دیجیتال Nexo برای جذب درجه سانتیگراد از جمله بدهی های وام خود در ازای پایگاه داده مشتریان خود را رد کرد. از سوی دیگر، Nexo فرآیند خرید Vauld، یکی دیگر از وام‌دهنده‌های مشکل‌دار رمزنگاری را آغاز کرده است.

گلدمن ساکس هم هست گزارش شده است که 2 میلیارد دلار جمع آوری کرده است از سرمایه گذاران خود برای به دست آوردن وام دهنده مشکل دار رمزنگاری.

Original Source: https://thecoinrise.com/ripple-labs-signals-interest-in-troubled-crypto-lender-celsius-network/

Author : Godfrey Benjamin

Related articles

Investor Caution Advised by SEC on Crypto Asset Securities

The United States Securities and Exchange Commission (SEC) has issued a warning about investing in crypto. The agency...

Crypto World Hopeful Ripple Beats SEC in Landmark XRP Case

Ripple’s native cryptocurrency XRP is soaring amid anticipation that it will be victorious in a landmark securities case...

Understanding the Stablecoin Stability and De-Pegging Crisis

Stablecoins are a crucial part of the crypto ecosystem. So when they lose their ‘stability,’ it can cause...

Crypto Industry Receives Protection with New Blockchain Regulatory Bill

Member of the US House of Representatives and Majority Whip Tom Emmer has recently introduced a new bill...